Om Kanal Global

Visa mer

Kanal Global är en TV-kanal för alla som vill lära känna något nytt och är ute efter ett bredare utbud av filmer och serier från alla världens hörn samt samhällsfrågor som har fokus på det mångkulturella Sverige.

  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
    • Nyhetsmorgon 05:50
    • Malou efter tio 10:00
    • Hem till gården 11:35
    • Hem till gården 12:10
    • Coronation street 12:45
    • Coronation street 13:20
    • Dr Phil 13:50
    • Hela England bakar - masterclass 14:50
    • Hela England bakar - julspecial 15:50
    • Tinas julkök 16:55
    • Jul med Ernst 17:55
    • Keno 18:50
    • TV4Nyheterna 19:00
    • TV4Vädret 19:20
    • Sveriges skönaste gårdar 19:30
    • Jul med Ernst 20:00
    • Sverigequizen 21:00
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Nyheterna 22:10
    • Ekonominyheterna 22:35
    • Sporten 22:40
    • TV4Väder och nyheter 22:55
    • The mexican 23:00
    • Bloopers 01:35
    • Blue bloods 02:05
    • Glamour 03:00
    • Hem till gården 03:35
    • Hem till gården 04:10
    • Sändningsuppehåll 04:45
    • Nyhetsmorgon 05:50
    • Malou efter tio 10:00
    • Hem till gården 11:35
    • Hem till gården 12:10
    • Coronation street 12:45
    • Coronation street 13:20
    • Dr Phil 13:55
    • Hela England bakar - julspecial 14:50
    • Jesper möter Jamie 15:50
    • Sean Banan inuti Seanafrika 16:15
    • V75 klubben 17:50
    • Jul med Ernst 17:55
    • Keno 18:50
    • TV4Nyheterna 19:00
    • TV4Vädret 19:20
    • Postkodmiljonären 19:30
    • Diggiloo 20:00
    • Borta bra, hemma värst 21:30
    • TV4Nyheterna 22:00
    • TV4Vädret 22:05
    • Borta bra, hemma värst 22:15
    • Seven 23:35
    • Tomb raider 2: Lara Croft and the cradle of life 02:15
    • Sändningsuppehåll 04:45
    • Hundar i stan 05:50
    • Celebrity wife swap 06:50
    • Nobbad 07:50
    • Nobbad 08:20
    • Sändningsuppehåll 08:45
    • Vem dömer Amy? 10:55
    • Mannen som talar med hundar 11:50
    • Det okända 12:55
    • Celebrity wife swap 13:55
    • Hundar i stan 14:55
    • Judys domstol 15:55
    • Judys domstol 16:25
    • Dr Phil 16:55
    • TV4Nyheterna 17:45
    • Glamour 17:55
    • Jamie Olivers julmat 18:30
    • Jamies familjejul 19:25
    • Nigellissima - Julspecial 20:00
    • Hela USA bakar 21:00
    • Beauty and the beast 22:00
    • Ett herrans liv julspecial 22:55
    • Law & order: Special victims unit 00:10
    • Beauty and the beast 01:05
    • Ghost whisperer 02:00
    • Ghost whisperer 03:00
    • A gifted man 04:00
    • Judys domstol 05:10
    • Judys domstol 05:30
    • Hundar i stan 05:50
    • Celebrity wife swap 06:50
    • Nobbad 07:50
    • Nobbad 08:20
    • Sändningsuppehåll 08:45
    • Vem dömer Amy? 10:55
    • Mannen som talar med hundar 11:50
    • Det okända 12:55
    • Celebrity wife swap 13:55
    • Hundar i stan 14:55
    • Judys domstol 15:55
    • Judys domstol 16:25
    • Dr Phil 16:55
    • TV4Nyheterna 17:45
    • Glamour 17:55
    • Julmat hemma hos Jamie Oliver 18:30
    • Skicka vidare 19:30
    • Undeniable 22:00
    • Undeniable 23:00
    • The following 00:00
    • Messiah 01:00
    • Onda andars hus 02:55
    • Ghost hunters 03:55
    • Enkla julrätter med Nigel 05:00
    • Night cops - nattskiftet 06:05
    • Våldets bakgator 07:05
    • Hem till salu 07:45
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Sändningsuppehåll 09:00
    • Hem till salu 12:05
    • Veterinären från Bondi Beach på resa 13:30
    • Veterinären från Bondi Beach på resa 14:00
    • Veterinären från Bondi Beach på resa 14:30
    • The block 15:00
    • Extreme makeover weightloss 16:00
    • How clean is your house 17:00
    • Veterinären från Bondi Beach på resa 17:30
    • Spårlöst - England 18:00
    • Jaktlust 19:00
    • Jaktlust 19:30
    • Extreme makeover weightloss 20:00
    • David Roccos ljuva matresa - Italien 21:00
    • Vinnare V64 21:30
    • Die hard II 22:00
    • Våldets bakgator 00:30
    • Operation repo 01:00
    • Stampen i Detroit 01:30
    • American ninja warrior 02:00
    • Night cops - nattskiftet 03:00
    • Road wars 04:00
    • Extremfiske 05:10
    • Night cops - nattskiftet 06:00
    • Våldets bakgator 07:00
    • Operation repo 07:30
    • Må bästa hus vinna 07:55
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Bloopers 11:55
    • V65 Direkt 12:30
    • Bloopers 15:30
    • Extreme makeover weightloss 16:00
    • Trafikpoliserna 17:05
    • Studio: Handbolls-EM 17:45
    • Handbolls-EM 17:55
    • Studio: Handbolls-EM 18:40
    • Handbolls-EM 18:45
    • Studio: Handbolls-EM 19:35
    • Studio: Handbolls-EM 20:15
    • Handbolls-EM 20:25
    • Studio: Handbolls-EM 21:05
    • Handbolls-EM 21:15
    • Studio: Handbolls-EM 22:00
    • Vinnare V64 22:15
    • Laddat vapen 1 22:45
    • UFC 00:30
    • Night cops - nattskiftet 03:05
    • Road wars 04:00
    • Road wars 05:10
    • Handbolls-EM: Tyskland - Montenegro 05:45
    • Ride 06:35
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 07:05
    • Handbolls-EM: Sverige - Tyskland 07:30
    • Sändningsuppehåll 09:05
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 12:15
    • Handbolls-EM: Kroatien - Tyskland 12:40
    • Handbolls-EM: Ryssland - Polen 14:10
    • Handbolls-EM: Polen - Danmark 15:45
    • Handbolls-EM: Spanien - Norge 17:10
    • Life at the extreme: Volvo ocean race 18:35
    • Studio: Handboll 19:00
    • Handboll: Lugi - Alingsås 19:10
    • Studio: Handboll 19:35
    • Handboll: Lugi - Alingsås 19:45
    • Studio: Handboll 20:45
    • Fotboll: Napoli - Parma 20:55
    • Studio: Serie A 21:50
    • Fotboll: Napoli - Parma 21:55
    • Fotboll: Empoli - Torino 23:00
    • Handboll: Lugi - Alingsås 00:45
    • Fotboll: Napoli - Parma 02:05
    • Ride 03:50
    • Handbolls-EM: Nederländerna - Frankrike 04:20
    • Fotboll: Empoli - Torino 07:15
    • Sändningsuppehåll 08:55
    • Fotboll: Chievo - Inter 12:00
    • Fotboll: Napoli - Parma 13:45
    • Fotboll: Cagliari - Chievo 15:30
    • Spanska cupen: Barcelona - Huesca 17:15
    • Handbolls-EM: Nederländerna - Frankrike 19:00
    • Fotboll: Lens - Nice 20:25
    • Studio: Franska ligan 21:20
    • Fotboll: Lens - Nice 21:30
    • Handbolls-EM 22:25
    • Fotboll: Lens - Nice 23:50
    • Handboll: Lugi - Alingsås 01:30
    • Fotboll: Napoli - Parma 02:55
    • Handboll: Lugi - Alingsås 04:35
    • Jag dog, men överlevde 06:00
    • På liv och död 07:00
    • Märkliga prylar - New York 08:00
    • Märkliga prylar - New York 08:30
    • SOS 09:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:30
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Sändningsuppehåll 12:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:30
    • Märkliga prylsamlare 15:00
    • Märkliga prylsamlare 15:30
    • Poliskåren i Boston 16:00
    • Mord ur varje vinkel 17:00
    • Bakom brottsrubrikerna 18:00
    • Kvinnor som mördar 19:00
    • Medium i lagens namn 20:00
    • När spöken anfaller 21:00
    • Mc-patrullen räddar liv 22:00
    • 48 avgörande timmar 23:00
    • Kvinnor som mördar 00:00
    • Grym attraktion 01:00
    • Australiens värsta brottslingar 02:00
    • Onda tvillingar 03:05
    • Top shot 04:05
    • Lisa Lings Amerika 05:10
    • Jag dog, men överlevde 06:00
    • På liv och död 07:00
    • Märkliga prylar - New York 08:00
    • Märkliga prylar - New York 08:30
    • SOS 09:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:00
    • Ambulansförarna på Nya Zeeland 10:30
    • Hospitalet 11:00
    • Hospitalet 11:30
    • Sändningsuppehåll 12:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:00
    • Livräddarna på Bondi Beach 14:35
    • Märkliga prylsamlare 15:00
    • The perfect soda - finns det ultimata valet? 15:30
    • Poliskåren i Boston 16:00
    • Mord ur varje vinkel 17:00
    • Bakom brottsrubrikerna 18:00
    • Kvinnor som mördar 19:00
    • Highway patrol 19:55
    • Highway patrol 20:25
    • Razzia 20:55
    • Razzia 21:30
    • Mc-patrullen räddar liv 22:00
    • 48 avgörande timmar 23:00
    • Kvinnor som mördar 00:00
    • Grym attraktion 01:00
    • Australiens värsta brottslingar 02:00
    • Onda tvillingar 03:05
    • Top shot 04:05
    • Lisa Lings Amerika 05:10
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Zack och Mikes galna resa 11:05
    • Jobbigt värre 11:30
    • Cash cowboys 11:55
    • Hur städer fungerar 12:40
    • Wild justice - djurens beskyddare 13:25
    • Zack och Mikes galna resa 14:10
    • Jobbigt värre 14:35
    • Cash cowboys 15:00
    • Hur städer fungerar 15:45
    • Jack Osbourne - no limits 16:35
    • Wild justice - djurens beskyddare 17:25
    • Zack och Mikes galna resa 18:15
    • Rocky road 18:40
    • Rocky road 19:05
    • Extrema konstruktioner 19:30
    • Höjdarjobb med livet som insats 19:55
    • Richard Hammonds tekniska under 20:40
    • Richard Hammonds tekniska under 21:30
    • Cyber manhunt - jakten på Luka Magnotta 22:20
    • Zack och Mikes galna resa 23:00
    • Rocky road 23:15
    • Rocky road 23:45
    • Cash cowboys 00:10
    • Jobbigt värre 00:55
    • Sändningsuppehåll 01:20
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Zack och Mikes galna resa 11:05
    • Jobbigt värre 11:30
    • Cash cowboys 11:55
    • Hur städer fungerar 12:40
    • Wild justice - djurens beskyddare 13:25
    • Zack och Mikes galna resa 14:10
    • Jobbigt värre 14:35
    • Cash cowboys 15:00
    • Hur städer fungerar 15:45
    • Näthat till döds 16:30
    • Wild justice - djurens beskyddare 17:25
    • Epic conditions - extremsport 18:15
    • Rocky road 18:40
    • Rocky road 19:05
    • Extrema konstruktioner 19:30
    • Zack och Mikes galna resa 19:55
    • Zack och Mikes galna resa 20:20
    • Zack och Mikes galna resa 20:45
    • Zack och Mikes galna resa 21:10
    • Epic conditions - extremsport 21:35
    • Andra världskriget inifrån 22:00
    • Mot en ny värld 22:45
    • Livet efter tyfonen 23:15
    • Cash cowboys 00:10
    • Jobbigt värre 00:55
    • Sändningsuppehåll 01:25
    • Kalle Blomkvist och Rasmus 06:15
    • LasseMajas detektivbyrå 07:30
    • Agnes Cecilia - en sällsam historia 07:45
    • Darling 09:55
    • Repmånad - eller Hur man gör pojkar av män 11:30
    • Populärmusik från Vittula 12:55
    • En på miljonen 14:35
    • Du är inte klok, Madicken 16:05
    • LasseMajas detektivbyrå 17:45
    • Emil i Lönneberga 18:00
    • Grabben i graven bredvid 18:30
    • Reine och Mimmi i fjällen 20:00
    • 1939 21:35
    • Två killar och en tjej 01:00
    • Ogifta par en film som skiljer sig 02:50
    • Vinterviken 04:20
    • Jim och piraterna Blom 06:00
    • LasseMajas detektivbyrå 07:30
    • Emil i Lönneberga 07:45
    • Emil i Lönneberga 08:10
    • Pettson och Findus - katten och gubbens år 08:40
    • Hur många lingon finns det i världen 09:55
    • Reine och Mimmi i fjällen 11:35
    • Vinnare och förlorare 13:15
    • Två killar och en tjej 14:35
    • Madicken på Junibacken 16:25
    • LasseMajas detektivbyrå 17:45
    • Emil i Lönneberga 18:00
    • Göta kanal eller vem drog ur proppen? 18:25
    • Mitt liv som hund 20:00
    • Mannen på taket 21:40
    • Svalan, katten, rosen, döden 23:30
    • Den enfaldige mördaren 01:00
    • Kommissarie Späck 02:45
    • Populärmusik från Vittula 04:05
    • Sändningsuppehåll 07:15
    • Sändningsuppehåll 08:15
    • Stålmannen i kamp för freden 11:25
    • Kontakt 13:15
    • Funny girl 16:10
    • Titta han snackar 19:10
    • Batman & Robin 21:00
    • Powder blue 23:25
    • Highwaymen 01:35
    • Ronin 03:10
    • A very married christmas 05:25
    • Sändningsuppehåll 07:00
    • Sändningsuppehåll 08:05
    • Analysera ännu mera 11:15
    • That thing you do! 13:10
    • Hit and run 15:20
    • Pete's christmas 17:20
    • She's all that 19:10
    • I örnens klor 21:00
    • Solitary man 23:40
    • Border run 01:25
    • Behind enemy lines 03:20
    • Shirley Valentine 05:25
    • All världens reklam 06:15
    • Fader Ted 06:40
    • Fresh Prince i Bel Air 07:05
    • Fresh Prince i Bel Air 07:30
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Sändningsuppehåll 08:00
    • Africa United 11:10
    • Pantertanter 12:30
    • Pantertanter 12:55
    • Skål 13:20
    • Skål 13:45
    • Skål 14:20
    • Fader Ted 14:55
    • Gavin & Stacey 15:30
    • Gavin & Stacey 16:10
    • Pantertanter 16:50
    • Pantertanter 17:20
    • All världens reklam 17:55
    • Not going out 18:25
    • Ground floor 19:00
    • Omaka systrar 19:30
    • Omaka systrar 20:00
    • Fader Ted 20:30
    • Fresh Prince i Bel Air 21:00
    • Fresh Prince i Bel Air 21:30
    • Louie 22:00
    • Louie 22:30
    • David Letterman 23:00
    • Michael McIntyre's xmas special 2011 23:55
    • Louie 00:50
    • Louie 01:10
    • Louie 01:30
    • Louie 01:50
    • Louie 02:15
    • Louie 02:35
    • Louie 02:55
    • Louie 03:15
    • Skål 03:40
    • Skål 04:05
    • Skål 04:25
    • My hero 04:55
    • David Letterman 05:30
    • David Letterman 05:45
    • All världens reklam 06:15
    • Fader Ted 06:40
    • Fresh Prince i Bel Air 07:05
    • Fresh Prince i Bel Air 07:30
    • Sändningsuppehåll 07:50
    • Sändningsuppehåll 07:55
    • Oss fifflare emellan 10:55
    • Pantertanter 12:30
    • Pantertanter 12:55
    • Skål 13:20
    • Skål 13:45
    • Skål 14:20
    • Gavin & Stacey 14:50
    • Gavin & Stacey 15:30
    • Gavin & Stacey 16:10
    • Pantertanter 16:50
    • Pantertanter 17:20
    • All världens reklam 17:55
    • Last man standing 18:30
    • Last man standing 19:00
    • Last man standing 19:30
    • Last man standing 20:00
    • Burning love 20:30
    • Ett herrans liv - julspecial 21:00
    • Hot tub time machine 22:00
    • Skenet bedrar - special 00:05
    • Kevin Bridges: The story so far 01:05
    • David Letterman 02:00
    • Fader Ted 02:45
    • Fader Ted 03:10
    • Fader Ted 03:35
    • Fader Ted 04:00
    • Skål 04:25
    • Skål 04:55
    • Skål 05:20
    • Dallas 06:20
    • Starsky & Hutch 07:10
    • Tillbaka till Aidensfield 08:00
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Lilla huset på prärien 12:00
    • Lilla huset på prärien 13:00
    • Hem till gården 14:00
    • Hem till gården 14:30
    • Par i hjärter 15:00
    • Tillbaka till Aidensfield 16:00
    • Lilla huset på prärien 17:00
    • Lilla huset på prärien 18:00
    • Dallas 19:00
    • Par i hjärter 20:00
    • Starsky & Hutch 21:00
    • Kvinnofängelset 22:00
    • Mord och inga visor 23:00
    • Holby city 00:00
    • Holby city 01:15
    • Kvinnofängelset 02:20
    • Dallas 03:15
    • Mord och inga visor 04:00
    • Hem till gården 04:45
    • Hem till gården 05:10
    • Kvinnofängelset 05:30
    • Dallas 06:20
    • Starsky & Hutch 07:10
    • Tillbaka till Aidensfield 08:00
    • Sändningsuppehåll 08:50
    • Lilla huset på prärien 12:00
    • Lilla huset på prärien 13:00
    • Hem till gården 14:00
    • Hem till gården 14:30
    • Par i hjärter 15:00
    • Tillbaka till Aidensfield 16:00
    • Lilla huset på prärien 17:00
    • Lilla huset på prärien 18:00
    • Dallas 19:00
    • Par i hjärter 20:00
    • Starsky & Hutch 21:00
    • V 22:00
    • V 23:00
    • Holby city 00:00
    • Holby city 01:15
    • Dallas 02:20
    • Familjen Macahan 03:05
    • Familjen Macahan 04:45
    • Cheias de charme 07:00
    • Cheias de charme 07:55
    • Cheias de charme 08:50
    • Cheias de charme 09:45
    • The actors 10:40
    • Åsa-Nisse flyger i luften 12:10
    • Sändningsuppehåll 13:55
    • Planet food 17:05
    • Miniatyr 18:00
    • Solen skiner 18:30
    • Hijacking the arab spring? The rise of the islamists 19:05
    • Cheias de charme 20:00
    • Cheias de charme 20:55
    • Cheias de charme 21:50
    • Cheias de charme 22:45
    • Globe trekker 23:40
    • Placid Lake 00:35
    • Shallow ground 02:05
    • You can't stop the murders 03:40
    • I gult och blått 05:25
    • Cheias de charme 07:00
    • Cheias de charme 07:55
    • Cheias de charme 08:50
    • Cheias de charme 09:45
    • Fotbollsfeber 10:40
    • Åsa-Nisse i full fart 12:20
    • Sändningsuppehåll 13:55
    • Två år i varje klass 17:05
    • Åsa-Nisse och tjocka släkten 18:25
    • Cheias de charme 20:00
    • Cheias de charme 20:55
    • Cheias de charme 21:50
    • Cheias de charme 22:45
    • Bollywood queen 23:40
    • Private 01:10
    • Stranger at the door 02:45
    • Monsieur Ibrahim och Koranens blommor 04:15
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 06:30
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 06:30
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 06:30
    • SHL: Luleå - HV71 08:30
    • SHL: Luleå - HV71 08:30
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 10:45
    • SHL: Skellefteå - Djurgården 10:45
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 13:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 15:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 15:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 17:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 17:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 17:00
    • C More Classics Fotboll: C More Classics Fotboll 19:00
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 20:30
    • La Liga World: La Liga World 20:35
    • La Liga: Sevilla - Eibar 21:05
    • Serie A: Parma - Cagliari 23:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 23:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 01:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 01:00
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 07:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 08:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 08:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 10:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 12:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 12:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 14:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 14:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga: Valencia - Rayo Vallecano 16:00
    • La Liga World: La Liga World 18:00
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 18:30
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 18:30
    • C More Classics Fotboll: C More Classics Fotboll 19:00
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 20:25
    • Allsvenskan reportage: Allsvenskan reportage 20:30
    • La Liga: Celta Vigo - Almería 20:40
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • La Liga: Getafe - Barcelona 22:50
    • SHL: Leksands IF - Frölunda 00:45
    • SHL: Leksands IF - Frölunda 00:45
    • SHL: Djurgården - HV71 06:20
    • SHL: Djurgården - Skellefteå 08:45
    • SHL: Djurgården - Växjö 11:00
    • SHL: Djurgården - Färjestad 13:15
    • SHL: Djurgården - Färjestad 13:15
    • SHL: Djurgården - MODO 15:30
    • SHL: Djurgården - MODO 15:30
    • SHL-tv: SHL-tv 17:45
    • SHL: Färjestad - Frölunda 17:50
    • SHL: Färjestad - Skellefteå 20:15
    • SHL: Färjestad - Örebro HK 22:30
    • SHL: Luleå - HV71 23:00
    • SHL: Luleå - HV71 00:40
    • SHL: Luleå - HV71 00:40
    • SHL: Luleå - Brynäs 01:15
    • SHL: Luleå - Brynäs 01:15
    • SHL: Luleå - Brynäs 02:50
    • SHL: Luleå - Brynäs 02:55
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 06:45
    • SHL: Växjö - Frölunda 07:45
    • SHL: Växjö - HV71 10:00
    • SHL: Växjö - HV71 10:00
    • SHL: Växjö - HV71 10:05
    • SHL: Växjö - HV71 10:10
    • SHL-tv: matchsammandrag: SHL-tv: matchsammandrag 12:10
    • SHL: Växjö - Leksands IF 13:15
    • SHL: Växjö - Leksands IF 13:15
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:30
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:35
    • SHL: Växjö - Färjestad 15:35
    • SHL-tv: SHL-tv 17:45
    • SHL: Luleå - Skellefteå 17:45
    • SHL: Luleå - Färjestad 20:15
    • SHL: Örebro HK - Frölunda 23:00
    • SHL: Örebro HK - Frölunda 23:00
    • SHL: Örebro HK - Djurgården 01:15
    • SHL: Örebro HK - Djurgården 01:15
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 08:00
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 10:00
    • La Liga: Barcelona - Córdoba 10:00
    • La Liga: Espanyol - Granada 10:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 12:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 12:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 14:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 14:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 16:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 16:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 19:00
    • Copa del Rey: Athletic Bilbao - Alcoyano 19:55
    • Copa del Rey: Elche - Valladolid 19:55
    • Copa del Rey: Athletic Bilbao - Alcoyano 21:55
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 00:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 00:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 02:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 02:00
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 10:00
    • Europa League: Sevilla-Rijeka 12:00
    • Europa League: Sevilla-Rijeka 12:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • La Liga: Getafe - Barcelona 14:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 16:00
    • Serie A: Lazio - Atalanta 16:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 18:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 19:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 19:00
    • UEFA: Från arkivet: UEFA: Från arkivet 21:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 22:00
    • Serie A: Parma - Cagliari 22:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 00:00
    • La Liga: Almería - Real Madrid 00:00
    • Elitserien i speedway: Dackarna - Indianerna 19:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 21:10
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:00
    • Elitserien i speedway: Dackarna - Indianerna 19:00
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • UFC: UFC 22:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 00:40
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:00
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:30
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 01:50
    • Greatest Fighters Archive: Boxning: Greatest Fighters Archive 02:15
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 05:50
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 06:00
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 06:10
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:15
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:30
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:40
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 10:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 10:15
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 10:20
    • WTA Rogers Cup Toronto: Tennis: WTA Rogers Cup Toronto 11:00
    • Barclay's ATP World Tour Finals: Tennis: Barclay's ATP World Tour Finals 11:20
    • Western & Southern Financial Group Masters/Cincinnati: Tennis: Western & Southern Open 12:40
    • WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis: WTA TEB BNP Paribas Championship 12:40
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 14:20
    • Rogers Cup Toronto 1000: Tennis: Rogers Cup Toronto 1000 14:45
    • ATP Highlights of the Season 16:55
    • ATP Highlights of the Season 16:55
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 17:00
    • ATP Highlights of the Season 17:00
    • ATP 500 Highlights: Tennis: ATP 500 Highlights 18:00
    • Tennis: Wimbledon: Tennis: Wimbledon 19:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 00:30
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 05:20
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 05:40
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 08:00
    • Shanghai Rolex Masters 1000: Tennis: Shanghai Rolex Masters 1000, 2013 08:15
    • Barclay's ATP World Tour Finals: Tennis: Barclay's ATP World Tour Finals 09:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 10:20
    • WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis: WTA TEB BNP Paribas Championship 10:45
    • WTA Rogers Cup Toronto: Tennis: WTA Rogers Cup Toronto 11:20
    • Western & Southern Financial Group Masters/Cincinnati: Tennis: Western & Southern Open 13:00
    • Davis Cup: Tennis: Davis Cup 14:15
    • Rogers Cup Toronto 1000: Tennis: Rogers Cup Toronto 1000 15:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 17:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 17:00
    • Tennis: ATP 1000 Highlights: Tennis: ATP 1000 Highlights 18:00
    • Tennis: Wimbledon: Tennis: Wimbledon 19:00
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 06:00
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 06:00
    • Copa del Rey: Barcelona - Huesca 06:00
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • Europa League: Apollon Limassol - Villarreal 08:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 10:00
    • La Liga: Real Sociedad - Athletic Bilbao 10:00
    • La Liga: Deportivo La Coruña - Elche 12:00
    • La Liga: Deportivo La Coruña - Elche 12:00
    • Copa del Rey: Almería - Real Betis 13:55
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 15:50
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 15:50
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 15:50
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 17:50
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 19:55
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 19:55
    • Copa del Rey: Málaga - Deportivo La Coruña 21:55
    • La Liga World: La Liga World 00:00
    • Serie A: The Show: Serie A The Show 00:30
    • Serie A: Cagliari - Juventus 01:00
    • Serie A: Cagliari - Juventus 01:00
    • Skottska Premiership: Skottska Premiership 03:00
    • Ridsport: FEI World Cup Dressage: Ridsport: FEI World Cup Dressage 06:00
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • Serie A: Empoli - Torino 08:10
    • La Liga: Sevilla - Eibar 10:00
    • La Liga: Sevilla - Eibar 10:00
    • Copa del Rey: Espanyol - Alavés 12:00
    • Copa del Rey: Espanyol - Alavés 12:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Copa del Rey: Celta Vigo - Las Palmas 14:00
    • Serie A: Cagliari - Juventus 16:00
    • Serie A: Cagliari - Juventus 16:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 18:00
    • Copa del Rey: Atlético Madrid - L'Hospitalet 18:00
    • Serie A: Napoli - Parma 20:00
    • Serie A: Total Italian Football: Serie A: Total Italian Football 22:00
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:25
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:25
    • La Liga Preview Show: La Liga Preview Show 22:30
    • La Liga: Celta Vigo - Almería 23:00
    • Copa del Rey: Málaga - Deportivo La Coruña 01:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
    • La Liga: Atlético Madrid - Villarreal 03:00
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:30